Svatba

Přichystáme Vám svatbu na míru.

Je nám ctí, že jste si pro Váš velký den vybrali právě nás.
K dispozici máme malý sál, velký sál nebo celou restauraci. Vždy záleží na počtu lidí a vašich preferencích.
Můžeme Vám připravit kompletní menu, odvoz limuzínou z obřadu, signature drink a další.

Svatební hostina

Svatební hostinu připravíme pro jakýkoliv počet svatebčanů. Na výběr máme i vegetariánské menu. Naaranžujeme dekorace, servis, květiny apod. na stůl pro novomanžele a svatebčany.

Přípitek

Základní přípitek je zahrnut v ceně svatebního menu, ale pokud budete chtít další přípitky například při proslovech, tak je samozřejmě možné přiobjednat přípitek navíc.

Signature drink

Velmi oblíbený Signature drink je jakýkoli jedinečný nebo originální nápoj, který vyjadřuje povahu osoby nebo událost těch, kteří ho vymysleli. Může být také vyroben nebo navržen tak, aby reprezentoval téma nebo barvu. Drink se obvykle podává v průběhu celé akce.

Sladký bar

Každý má rád sladké a sladký bar neodmyslitelně ke svatbě patří ať už v průběhu celé svatby nebo jen jako dezert po hostině. Naše cukrářka Vám upeče mini dortíky, cakepops, sušenky a spoustu dalšího.

Svatební dort

Naše šikovná cukrářka Vám vyrobí dort přesně podle vašich představ. Malý nebo velký vždy krásný a za rozumnou cenu. Proto nemusíte mít ještě stres z pořizování a hledání svatebního dortu a všechno najednou zařídit u nás.

Raut

Po hostině a nějaké menší pauze je ideální čas pro raut. Novomanželé a svatebčané si tak užijí celý den v pohodě s plnými žaludky a bez přesouvání se někam jinam. Navíc se ze sálu dá udělat taneční parket. Nebo se také raut připravuje pro hosty, kteří nejsou pozváni na hostinu.

Limuzína

Rádi Vám také zařídíme romantický odvoz limuzínou z obřadu přímo na svatební hostinu. Nemusíte řešit jakým autem pojedete nebo kdo Vás odveze. Navíc je to úžasný zážitek. Jen pro Vás dva nebo až pro 8 či 18 osob.

Objednávkový  formulář

TOP